NUBES keramické umývadlo 40x32cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela mat 96849009
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela mat 96849009
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96849009 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161285 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, biela mat PVC09
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 40cm, čierna PANB40N
na objednávku127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, blush mat 9684124
na objednávku291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, ghiaccio mat 96849015
na objednávku344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €


