NUBES keramické umývadlo 40x32cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, cenere mat 96849017
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, cenere mat 96849017
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96849017 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161315 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, cenere mat PVC17
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, biela TMG300
expedícia do 8 dní91,11 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom, rovný kábel, 300 W, chróm LT67443
expedícia do 8 dní106,35 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €


