NUBES keramické umývadlo 40x32cm, ghiaccio mat 9684115
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, ghiaccio mat 9684115
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9684115 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017388 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | zelená |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
MINITOTI sifón pre umývadlo, 5/4", odpad 32mm, čierna mat 510.135.5.X 55915
expedícia do 8 dní79,70 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto+ L Sprchová zástena s poličkou 90 x 200 cm, pruhy, čierna - 800-090-123-70-09
expedícia do 10 dní285,67 €
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 900 mm GX1590-10
expedícia do 8 dní311,89 €
Pri platbe vopred iba 288,00 €


