NUBES keramické umývadlo 50x25cm, pravé/ľavé, biela ExtraGlaze 9637111
NUBES keramické umývadlo 50x25cm, pravé/ľavé, biela ExtraGlaze 9637111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9637111 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Levá/pravá instalace - otvory pro uchycení jsou předpřipravené. Dle výběru strany uchycení je nutné je prorazit.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 50x13,5x25 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 12.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018996 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, hr.5-65 mm, keramická krytka, biela lesk PVC11
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 40cm, čierna PANB40N
na objednávku127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AQUALINE 35 nástenná batéria rozteč 100 mm, lekárska páka, ramienko, 220 mm, chróm 52044
expedícia do 8 dní54,08 €
Pri platbe vopred iba 51,00 €
REA Fross umývadlová batéria, brúsený nikel vysoká REA-B5318
expedícia do 12 dní42,37 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €


