NUBES keramické umývadlo 50x40cm, čierna mat
NUBES keramické umývadlo 50x40cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9682126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x19x40 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729351991 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 50cm, čierna PANB50N
na objednávku127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory, čierna mat 94309326
na objednávku408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €

