NUBES keramické umývadlo 60x40cm, biela ExtraGlaze 9683111
NUBES keramické umývadlo 60x40cm, biela ExtraGlaze 9683111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9683111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 60x19x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018071 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €


