NUBES keramické umývadlo 60x50 cm, biela ExtraGlaze 9631111
NUBES keramické umývadlo 60x50 cm, biela ExtraGlaze 9631111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9631111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | NUBES |
| Rozmer | 60x19x50 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava, ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 20.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590017258 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
796,61 €
Pri platbe vopred iba 756,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Voľne stojaca sprchová zástena Mexen Kioto 100 x 200 cm, biely vzor 8 mm, čierna - 800-100-002-70-85
expedícia do 10 dní212,03 €
Mexen Kyoto Walk-in sprchová stena 100 x 200 cm, pruhy 8 mm, brúsené zlato - 800-100-101-55-09
expedícia do 10 dní268,00 €


