NUBES keramické umývadlo 60x50cm, 3 otvory, biela mat 9631309
NUBES keramické umývadlo 60x50cm, 3 otvory, biela mat 9631309
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9631309 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 60x19x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018804 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelný držiak uterákov 60cm, čierna PANB60N
na objednávku159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €


