NUBES keramické umývadlo 60x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9631011
NUBES keramické umývadlo 60x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9631011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9631011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 60x19x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 20.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018644 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
796,61 €
Pri platbe vopred iba 756,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Vykurovacia tyč HT2 500W s rovným káblom Biela PMH-HT2-W-500W-RK
expedícia do 7 dní166,47 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
184,92 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom FA-D 600W - čierna W950-0600-70
expedícia do 10 dní64,22 €


