NUBES keramické umývadlo 60x50cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 96319111
NUBES keramické umývadlo 60x50cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 96319111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96319111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 60x19x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 20.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017937 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 60cm, čierna PANB60N
na objednávku159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka s umývadlom SAT Cube Way 60x47,5x46 cm hnedá mat CUBE3D602ZHMOD
expedícia do 4 dní351,69 €
497,53 €


