KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, s odkladacou plochou vpravo, biela mat 9438109
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, s odkladacou plochou vpravo, biela mat 9438109
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9438109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015164873 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x400, spod. príp., 182 W, čierny W611F-030-040-70
na objednávku121,93 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen Flat CVF11 300x1100, spod. príp., 500 W, biela W611F-030-110-00
expedícia do 10 dní140,88 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x500, spod. príp., 227 W, antracit W611F-030-050-66
na objednávku130,13 €


