NUBES keramické umývadlo 80x50cm, čierna mat
NUBES keramické umývadlo 80x50cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9622126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8052015168437 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelný držiak uterákov 80cm, čierna PANB80N
na objednávku170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SAND keramické umývadlo 80x50 cm, ExtraGlaze 9022111
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
632,93 €
Pri platbe vopred iba 600,00 €
369,66 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €

