NUBES keramické umývadlo 80x50cm, s odkladacou plochou vľavo, biela ExtraGlaze
NUBES keramické umývadlo 80x50cm, s odkladacou plochou vľavo, biela ExtraGlaze
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9630111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729352745 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
832,18 €
Pri platbe vopred iba 789,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 70x40cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96879011
na objednávku309,17 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, čierna mat 94229026
na objednávku632,93 €
Pri platbe vopred iba 600,00 €
351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €

