NUBES keramické umývadlo na dosku 40x35cm, blush mat 978524
NUBES keramické umývadlo na dosku 40x35cm, blush mat 978524
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-978524 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 40x16x35 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729350222 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | červená/růžová |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, keramická zátka, 5-65mm, blush mat PVC24
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar s pravými pántami 100 x 80 cm, priehľadný, čierny - 834-100-080-70-00-P
expedícia do 10 dní491,80 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 80 x 100 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A2T-080-100-65-00
expedícia do 10 dní379,90 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, okrúhle pojazdy TL1080-5005
expedícia do 8 dní644,96 €
Pri platbe vopred iba 596,00 €


