NUBES keramické umývadlo na dosku 80x40cm, biela ExtraGlaze 904011
NUBES keramické umývadlo na dosku 80x40cm, biela ExtraGlaze 904011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-904011 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 80x14x40 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729350871 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, hr.5-65 mm, keramická krytka, biela lesk PVC11
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút 115 x 120 cm, priehľadný, biely - 8C2L-115-120-20-00
expedícia do 10 dní512,40 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 115 x 120 cm, priehľadný, čierny - 8A5-115L-120P-70-00
expedícia do 10 dní535,96 €


