NUBES WC misa stojaca, Swirlflush, 35x52cm, spodný/zadný odpad, čierna dual-mat
NUBES WC misa stojaca, Swirlflush, 35x52cm, spodný/zadný odpad, čierna dual-mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-961026 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 35x41x52 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní, Skryté uchycení, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| EAN | 8052015165672 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 26.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
TEMPOR samouzatvárací podomietkový WC ventil, chróm 56707
expedícia do 8 dní118,90 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €
NUBES WC sedátko, Soft Close, čierna mat/chróm MS96C26
na objednávku209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, biela dual-mat 941009
na objednávku711,21 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €

