NUBES závesná WC misa, Swirlflush, 35x55cm, biela dual-mat 961509
NUBES závesná WC misa, Swirlflush, 35x55cm, biela dual-mat 961509
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-961509 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 35x55 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Swirlflush |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 4,5 l |
| Tvar | Hranaté |
| Výbava | Skryté uchycení, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 28.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017753 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Vírové |
| Dĺžka klozetu | nad 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
NUBES WC sedátko, Soft Close, biela mat/chróm MS96C09
na objednávku209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Podobný tovar
622,27 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €


