NYMPHA vykurovacie teleso 500x1520mm, čierna mat
NYMPHA vykurovacie teleso 500x1520mm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LLN152B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NYMPHA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1520 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1520 mm |
| Objem | 6.30 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 600 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 625 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913130816 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 600 W, čierna MOA-B-600
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
JUSTINA vykurovacie teleso 500x1246 mm, biela mat IR546W
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
ZIG vykurovacie teleso 500x1334 mm, 490 W, antracit ZG513A
expedícia do 8 dní312,74 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €


