ODETTA skrinka spodná policová 20x50x43, 5cm, borovica rustik DT200-1616
ODETTA skrinka spodná policová 20x50x43, 5cm, borovica rustik DT200-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT200-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 20x50x43,5 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 435 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť / ks | 13.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885396 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ montáže | závěsné |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela mat 94229009
na objednávku632,93 €
Pri platbe vopred iba 600,00 €
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vľavo, 3 otvory, biela 94579311
na objednávku440,82 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €
191,41 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €


