OKE keramický podstavec voľne stojaci pre umývadlo 554031, čierna mat
OKE keramický podstavec voľne stojaci pre umývadlo 554031, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-557231 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 29,5x74,5 cm |
| Průměr | 295 mm |
| Šířka | 295 mm |
| Výška | 745 mm |
| Hloubka | 295 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Balení obsahuje | Montážní sada, Sifon |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777320890 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať

