OKE keramické umývadlo na dosku, Ø 30 cm, čierna mat
OKE keramické umývadlo na dosku, Ø 30 cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-554031 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | OKE & HAKO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x15 cm |
| Průměr | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777319252 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať

