THE NEW YORKER keramické umývadlo na dosku vysoké, priemer 40cm, biela mat
THE NEW YORKER keramické umývadlo na dosku vysoké, priemer 40cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-564401 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | THE NEW YORKER |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x30 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 17.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318101 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Retro Viktória sprchová batéria nástenná 100 mm s Retro príslušenstvom M-CBL601A
expedícia do 8 dní62,10 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
Mereo Batéria kombi ramienko, prepínač, vr. spŕch. setu, pre nízkotl. ohrievače M-CBS602011M
expedícia do 8 dní61,00 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €


