One štvorcový sprchovací kút 800x800mm L/P variant GO4880GO3580
One štvorcový sprchovací kút 800x800mm L/P variant GO4880GO3580
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4880GO3580 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 500 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 55.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900730 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMQ33
expedícia do 8 dní211,10 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ANTIQUE štvorcový sprchovací kút, 800x800 mm, R varianta GQ1380RCGQ5680C
expedícia do 8 dní1 561,87 €
Pri platbe vopred iba 1 443,00 €
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 800x800mm, rohový vstup, matné sklo GT2280-80M-G
expedícia do 8 dní939,49 €
Pri platbe vopred iba 868,00 €
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 800x800mm, číre sklo, ľavé GT5680-80CL-G
expedícia do 8 dní664,75 €
Pri platbe vopred iba 614,00 €


