One štvorcový sprchovací kút 900x900mm L/P variant, rohový vstup GO4890GO4890
One štvorcový sprchovací kút 900x900mm L/P variant, rohový vstup GO4890GO4890
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4890GO4890 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900587 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMQ34
expedícia do 8 dní217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 900x900mm, matné sklo, pravé GT5690-90MR-G
expedícia do 8 dní742,56 €
Pri platbe vopred iba 686,00 €
LORO štvorcový sprchovací kút 900x900 mm GN4590-04
expedícia do 8 dní534,16 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €


