ORBIT-E elektrické vykurovacie teleso oblé 600x1320 mm, 600W, biela ILEO36T
ORBIT-E elektrické vykurovacie teleso oblé 600x1320 mm, 600W, biela ILEO36T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILEO36T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT-E & ORBIT-E |
| Rozmer | 600x1320 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1320 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 600.00 W |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 20.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881619 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, biela 202502
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Sušiak 4 uterákov na vykurovacie telesá, univerzálne upínanie, dĺžka 50cm, biela 25-03-SV450
expedícia do 8 dní45,33 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
Podobný tovar
DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 600x1320 mm, 600W, biela ILE36T
expedícia do 8 dní163,54 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka vysoká SAT Cube Way 60x163x33 cm hnedá mat CUBE3DV602D2ZHP
expedícia do 4 dní369,32 €
ESPACE otvorená policová skrinka 20x94x22cm, biela (ESP130) ESC130-3030
expedícia do 8 dní115,28 €
Pri platbe vopred iba 109,00 €


