ORINOKO umývadlo 70x42cm, liaty mramor, biela OR070
ORINOKO umývadlo 70x42cm, liaty mramor, biela OR070
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-OR070 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Prepadová súprava je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ORINOKO |
| Rozmer | 70x10x42 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 17.9980 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831997 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 115 x 120 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A5T-115-120-65-00-P
expedícia do 10 dní488,84 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 115 x 120 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-115-120-70-77-L
expedícia do 10 dní515,36 €
Mexen Mist T sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 115 x 120 cm, čierny rošt, čierna - 8A4T-115-120-70-77-L
expedícia do 10 dní462,36 €


