PANDA pohár na postavenie
PANDA pohár na postavenie
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2168100 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | PANDA |
| Rozměr | 87x95 mm |
| Průměr | 87 mm |
| Šířka | 87 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hloubka | 87 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3032 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956169668 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | zelená |
Mohlo by vás zaujímať
Voľne stojaca vaňa Mexen Flavia 170 x 75 cm, biela, chrómovaný prepad - 54031708000-01
expedícia do 10 dní692,05 €
Voľne stojaca vaňa Mexen Giada 170 x 90 cm, lesklá biela, biely prepad - 52741709000-20
expedícia do 10 dní974,75 €

