PARIDA vykurovacie teleso 504x1170mm, bronz
PARIDA vykurovacie teleso 504x1170mm, bronz
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PA177 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PARIDA |
| Rozměr | 504x1170 mm |
| Šířka | 504 mm |
| Výška | 1170 mm |
| Objem | 2.71 l |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Retro |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Rozteč připojení | 450 mm |
| Výkon | 308 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913949265 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | hnědá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
CORNER SIMPLY pripojovacia sada ventilov triaxiálna, pravé prevedenie, bronz
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
COMPACT BLACK pripojovacia sada ručná rohová, čierna mat CP5115BS
expedícia do 8 dní129,86 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
Set krycích roziet okrúhlych, čierna matCP6135B
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZIG vykurovacie teleso 600x1096 mm, čierna mat ZG611B
expedícia do 8 dní319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
DENALI vykurovacie teleso 550x904mm, 292 W, strieborná štrukturálna (B-609SS) DN609SS
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
RADO vykurovacie teleso 600x1190 mm, 254W, brúsená nerez NR650
expedícia do 8 dní711,21 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €


