PAX nástenná vaňová batéria, čierna mat XA10/15
PAX nástenná vaňová batéria, čierna mat XA10/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA10/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAX |
| Šírka | 183 mm |
| Výška | 88 mm |
| Hĺbka | 174 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.9730 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890901 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy hranatý, pevný, čierna mat SD615
expedícia do 8 dní32,73 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, 258mm, ABS/čierna SK776
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat SD715
expedícia do 8 dní29,53 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
KAI nástenná vaňová batéria, čierna mat KA10/15
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať

