PAX nástenná vaňová batéria, otočné ramienko, chróm XA101
PAX nástenná vaňová batéria, otočné ramienko, chróm XA101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| Šířka | 232 mm |
| Výška | 141 mm |
| Hloubka | 270 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.3660 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998270 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
DANIELA ručná sprcha, 200mm, mosadz/chróm 1204-13
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 708mm, chróm SC715
expedícia do 8 dní55,50 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Podobný tovar
163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 140 x 100 cm, priehľadný, biely - 8C2-140-100-20-00
expedícia do 10 dní512,40 €

