PAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela mat XA41/14
PAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela mat XA41/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA41/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAX |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.2960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890956 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
NANCY posuvný držiak sprchy, vývod vody, 600 mm, chróm 1202-04
expedícia do 8 dní140,88 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
POWERFLEX sprchová hadica, 150 cm, biela mat FLE10BI
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
SLIM hlavová sprcha, štvorec 300x300mm, leštená nerez MS563
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Podobný tovar
145,52 €
Pri platbe vopred iba 138,00 €
Mohlo by vás zaujímať

