PAX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat XA42/15
PAX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat XA42/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA42/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAX |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 200 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.7360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890994 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, 300x300x60mm, čierna mat/nerez SL101
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Podobný tovar
GINKO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat 1101-42B
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat PY42/15
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 002,95 €
Pri platbe vopred iba 951,00 €
170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm UT041T
expedícia do 8 dní96,90 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €

