GINKO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat 1101-42B
GINKO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat 1101-42B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1101-42B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 180 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 2.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913884849 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 1 funkcia, 258mm, ABS/čierna SK776
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Vývod sprchy, hranatý, tenká krytka, čierna mat SG302NE
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Podobný tovar
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat PY42/15
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
PAX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat XA42/15
expedícia do 8 dní206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
FORATA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat FT042/15
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Mohlo by vás zaujímať
323,00 €
ALTAIR skrinka s doskou 68 cm, biela/dub emporio AI270-02
expedícia do 8 dní317,92 €
Pri platbe vopred iba 302,00 €
Aira, kúpeľňová skrinka 608x528x465 mm, spodná, dub Kronberg, push, 2 zásuvky CN720S
expedícia do 8 dní438,38 €
Pri platbe vopred iba 431,00 €

