FORATA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat FT042/15
FORATA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat FT042/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT042/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FORATA |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 200 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.7360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931390 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko hranaté, 400mm, čierna mat SL102
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Posuvný držiak sprchy hranatý, 600 mm, čierna mat SC415
expedícia do 8 dní216,68 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
Podobný tovar
GINKO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat 1101-42B
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať

