Posuvný držiak sprchy hranatý, 600 mm, čierna mat SC415
Posuvný držiak sprchy hranatý, 600 mm, čierna mat SC415
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SC415 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 700 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Rozmer prierezu tyče | 30x10 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875908 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný držiak sprchy s mydelničkou, 810mm, chróm 1206-06
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Držiak pre sprchovú tyč 16x19mm, mosadz/chróm ND1202-03
expedícia do 8 dní12,28 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Posuvný držiak sprchy okrúhly, 700 mm, zlato SC017
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €

