PAX podomietková umývadlová batéria, biela mat XA08/14
PAX podomietková umývadlová batéria, biela mat XA08/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA08/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAX |
| Šírka | 190 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 3.0630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890833 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Podobný tovar
SPY podomietková umývadlová batéria, biela mat PY08/14
na objednávku391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Mohlo by vás zaujímať
172,29 €
Mexen C11 doskový radiátor 500 x 3000 mm, bočné pripojenie, 2389 W, čierny - W411-050-300-70
na objednávku277,81 €

