PAX umývadlová batéria s pripojením do podlahy, chróm XA16
PAX umývadlová batéria s pripojením do podlahy, chróm XA16
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA16 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAX |
| Výška | 1102 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 12.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913891038 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste , chróm UT007V
expedícia do 8 dní244,17 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
LATUS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm 1102-04C
expedícia do 8 dní206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
GINKO 25 stojánková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm 1101-04
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €

