PERA keramické umývadlo 62,5x14x42 cm, na dosku AR457
PERA keramické umývadlo 62,5x14x42 cm, na dosku AR457
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR457 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 62,5x14x42 cm |
| Šírka | 625 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 11.9700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864735 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dníPodobný tovar
PURA umývadlo na dosku 60x42 cm, biela 884211
expedícia do 8 dníPURA umývadlo na dosku 60x37 cm, biela 883411
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


