PERLA držiak toaletného papiera bez krytu, ružové zlato PE0197
PERLA držiak toaletného papiera bez krytu, ružové zlato PE0197
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PE0197 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PERLA |
| Rozmer | 218x55x82 mm |
| Šírka | 218 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Ružove zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866159 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND BLACK držiak toaletného papiera bez krytu, čierna XR704B
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
X-ROUND WHITE držiak toaletného papiera, biela mat XR703W
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
X-ROUND WHITE držiak toaletného papiera bez krytu, biela XR704W
expedícia do 8 dní23,84 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €

