PERLA držiak uterákov 645x78mm, ružové zlato PE0117
PERLA držiak uterákov 645x78mm, ružové zlato PE0117
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PE0117 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PERLA |
| Rozmer | 645x55x78 mm |
| Dĺžka | 645 mm |
| Šírka | 645 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 78 mm |
| Farba | Ružove zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.7900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866050 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
LARISSA držiak uterákov 300mm, čierna/meď mat WS009BC 59057
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
X-STEEL držiak na uteráky 655mm, brúsená nerez (104204045) XS402
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
FLORI držiak uterákov 600x70mm, čierna mat RF009/15
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €

