Pevná nástenná spŕška hranatá, chróm AQ216
Pevná nástenná spŕška hranatá, chróm AQ216
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AQ216 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 102 mm |
| Výška | 102 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892998 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Sprchová súprava, 3 režimy sprchovania, silikón trysky, držiak, hadica 1500mm chróm 1204-62
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Sprchová súprava hranatá, posuvný držiak 680mm, chróm SC815
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €

