Sprchová súprava, 4 režimy sprchovania, silikón trysky, držiak, hadica, čierna mat 1204-61B
Sprchová súprava, 4 režimy sprchovania, silikón trysky, držiak, hadica, čierna mat 1204-61B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1204-61B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 102 mm |
| Výška | 244 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž, Aqua stop (dočasné zastavení vody) |
| Ostatní | Více funkcí, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111778 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
Sprchová súprava, 3 režimy sprchovania, silikón trysky, držiak, hadica, čierna mat 1204-62B
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Mohlo by vás zaujímať
13,87 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Sprchová súprava, 4 režimy sprchovania, silikón trysky, pevný držiak, hadica, chróm 1204-61
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Sprchová hadica pre výsuvné sprchy, F1/2"-M15x1, 150cm FR586 FR586 53027
expedícia do 8 dní13,16 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €

