Sprchová súprava, 3 režimy sprchovania, silikón trysky, držiak, hadica 1500mm chróm 1204-62
Sprchová súprava, 3 režimy sprchovania, silikón trysky, držiak, hadica 1500mm chróm 1204-62
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1204-62 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 109 mm |
| Výška | 258 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž |
| Ostatní | Více funkcí, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111792 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
Sprchová súprava, 4 režimy sprchovania, silikón trysky, pevný držiak, hadica, chróm 1204-61
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová súprava, 4 režimy sprchovania, silikón trysky, držiak, hadica, čierna mat 1204-61B
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
POWERFLEX kovová sprchová hadica, 150cm, zlato FLEX150G 58167
expedícia do 8 dní13,53 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
625,00 €

