Sprchová súprava, 4 režimy sprchovania, silikón trysky, pevný držiak, hadica, chróm 1204-61
Sprchová súprava, 4 režimy sprchovania, silikón trysky, pevný držiak, hadica, chróm 1204-61
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1204-61 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 102 mm |
| Výška | 244 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž, Aqua stop (dočasné zastavení vody) |
| Ostatní | Více funkcí, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111761 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
Sprchová súprava, 3 režimy sprchovania, silikón trysky, držiak, hadica 1500mm chróm 1204-62
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 110 cm, matná, kartáčované zlato - 871-090-110-33-55
expedícia do 10 dní565,40 €
Mereo Novea sprchovací kút, obdĺž., 110x90x200 cm, pravý, chróm CK10515ZP
expedícia do 8 dní698,40 €
Pri platbe vopred iba 687,00 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 110 x 90 cm, grafit, zlatá - 871-110-090-41-50
expedícia do 10 dní500,62 €

