Pevnostné madlo 90° s protišmykom PRAVÉ, nerez (104507731) XR509
Pevnostné madlo 90° s protišmykom PRAVÉ, nerez (104507731) XR509
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR509 |
Pevnostné madlo s pogumovaným úchytom, lomené
- Materiál: nerez, čierna guma
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 420x420x80 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207010743 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
Madlo zahnuté s drôtenou mydelničkou, 460x220x125mm, leštená nerez (106107031) XH520
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
X-ROUND E madlo lomené 400mm, chróm (102307022) XR502
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Podperné madlo ĽAVÉ 760mm, nerez (301112151) XH532
na objednávku157,61 €
Pri platbe vopred iba 150,00 €

