PICCOLINO umývadlo 30,8x10x17cm, liaty mramor, batéria vľavo, biela PK300
PICCOLINO umývadlo 30,8x10x17cm, liaty mramor, batéria vľavo, biela PK300
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PK300 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Možno zavesiť samostatne na stenu pomocou sád MX002 a 40027
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 30,8x10,6x17 cm |
| Šírka | 308 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 3.2470 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885655 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LATUS XI umývadlová skrinka 30x53x16, 5cm, borovica rustik LT711-1616
expedícia do 8 dní134,49 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
AMAROK umývadlo 40x11x22cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo AR400
expedícia do 8 dní95,35 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RAV MORAVA Batéria sprchová - stará mosadz MK480.5SM
na objednávku121,03 €
Pri platbe vopred iba 109,00 €
79,85 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
RAV MORAVA Batéria sprchová - stará mosadz MK380.0SM
na objednávku130,28 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €


