PILON vykurovacie teleso 122x1800mm, s dvoma háčikmi pre uterák, biela mat
PILON vykurovacie teleso 122x1800mm, s dvoma háčikmi pre uterák, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IZ125T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PILON |
| Rozměr | 122x1800 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 5.30 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 310 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 16.7800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913977381 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm MOA-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
COLONNA vykurovacie teleso 298x1800 mm bridlica s textúrou IR144
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
PILON vykurovacie teleso 196x1800mm, s tromi háčikmi pre uterák, biela mat
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
PILON vykurovacie teleso 270x1800mm, so štyrmi háčikmi pre uterák, chróm
expedícia do 8 dní453,01 €


