COLONNA vykurovacie teleso 298x1800mm, pieskovec
COLONNA vykurovacie teleso 298x1800mm, pieskovec
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR142S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | COLONNA |
| Rozměr | 298x1800 mm |
| Šířka | 298 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 4.10 l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 614 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 18.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117923 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | béžová |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
COLONNA držiak uterákov 298x74mm, brúsená nerez IRPA12
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PILON vykurovacie teleso 122x1800mm, s dvoma háčikmi pre uterák, biela mat
expedícia do 8 dní267,52 €
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €

