PILON vykurovacie teleso 122x1800mm, s dvoma háčikmi pre uterák, chróm
PILON vykurovacie teleso 122x1800mm, s dvoma háčikmi pre uterák, chróm
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IZ123T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PILON |
| Rozměr | 122x1800 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 5.30 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Doporučená el. topná tyč | 200 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 232 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 16.7800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913977367 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DREAMART podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm DA041
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
Sprchová batéria SAT Fusion vrátane podomietkového telesa páka betón SATBSFU210BC
expedícia do 4 dní98,52 €
Mereo Zuna sprchová batéria podomietková bez prepínača, Mbox, okrúhly kryt M-CB60105ZA
expedícia do 8 dní73,80 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €


