PILOT štvorcový sprchovací kút 800x800 mm, Brick sklo
PILOT štvorcový sprchovací kút 800x800 mm, Brick sklo
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PT080-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | PILOT |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 700 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 5 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 64.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913957468 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
140,66 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AGGA štvorcová sprchová zástena 800x800mm, číre sklo HLF808Y
expedícia do 8 dní186,41 €
Pri platbe vopred iba 177,00 €
ALAIN štvorcová sprchová zástena 800x800 mm, sklo BRICK BTQ800
expedícia do 8 dní190,22 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €


